Optické sítě

 
Johansson 4000   převodník z Wideband LNB do opt. vlákna
 
17 150,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4000
Johansson 4040   opt. rozbočovač   2x výstup
 
559,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4040
Johansson 4041   opt. rozbočovač   4x výstup
 
611,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4041
Johansson 4042   opt. rozbočovač   8x výstup
 
668,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4042
Johansson 4005   optický vysílač, 1 vlnová délka
 
12 430,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4005
Johansson 4006   optický vysílač, 2x vlnová délka
 
14 590,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4006
Johansson 4007   optický vysílač, 3x vlnová délka
 
17 030,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4007
Johansson 4043   opt. rozbočovač   16x výstup
 
1 052,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4043
Optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Simplex
 
18,00 Kč
Skladem
Kód: 38 001 100
Držák pro optické rozbočovače Johansson
 
206,00 Kč
Skladem
Kód: 38 100 10
Optický splitter - 1/ 2 1260-1650 nm, SC/APC, 1,5 m
 
182,00 Kč
Skladem
Kód: 38 100 202
Optický splitter - 1/ 4 1260-1650 nm, SC/APC, 1,5 m
 
206,00 Kč
Skladem
Kód: 38 100 204
Johansson 4015   optický přijímač, 5x vln. délka
 
6 780,00 Kč
Na objednávku
Kód: 36 4015
Optický splitter - 1/ 8 1260-1650 nm, SC/APC, 1,5 m
 
480,00 Kč
Skladem
Kód: 38 100 208