Televés 236001   optický rozbočovač, 8x výstup

Televés 236001 optický rozbočovač, 8x výstup

Vaše cena bez DPH
3 599,17 Kč
Vaše cena s DPH
4 355,00 Kč
3599.17
Dostupnost
Na objednávku
Kód
35 236001
Výrobce



Optický rozbočovač 1/8 s konektory FC/PC, 1310 až 1550 nm, singlemode, útlum 10,1 dB.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat