Televés 235901   optický rozbočovač, 4x výstup

Televés 235901 optický rozbočovač, 4x výstup

Vaše cena bez DPH
1 695,87 Kč
Vaše cena s DPH
2 052,00 Kč
1695.87
Dostupnost
Na objednávku
Kód
35 235901
Výrobce





Optický rozbočovač 1/4 s konektory FC/PC, 1310 až 1550 nm, singlemode, útlum 7 dB.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Firmware ke stažení:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

Mohlo by Vás zajímat