Johansson 4052   Optický patch cord, SC APC / SC APC, 50 m

Johansson 4052 Optický patch cord, SC APC / SC APC, 50 m

Vaše cena bez DPH
479,34 Kč
Vaše cena s DPH
580,00 Kč
479.34
Dostupnost
Skladem
Kód
36 4052
Výrobce

Johansson 4052   Optický patch cord, SC APC / SC APC, 50 m


Optický patch cord, SC APC / SC APC, Singlemode, 2 mm, LSZH, 50 m

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
provedení Simplex
optické konektory SC - SC
průměr jádra [µm] 9/125
pro typ kabelu Single Mode
typ broušení APC
Mohlo by Vás zajímat