Optika

 
Johansson 4000   převodník z Wideband LNB do opt. vlákna
 
17 620,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4000
Johansson 4040   opt. rozbočovač   2x výstup
 
550,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4040
Johansson 4041   opt. rozbočovač   4x výstup
 
610,00 Kč
Skladem
Kód: 36 4041
Optická kazeta pro 12 svárů
 
74,00 Kč
Skladem
Kód: 38 100
Optická kazeta pro 6 svárů
 
63,00 Kč
Skladem
Kód: 38 100 1
Optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Simplex
 
18,00 Kč
Skladem
Kód: 38 000 100
Optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125,  5 m
 
120,00 Kč
Na objednávku
Kód: 38 000 105
Optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125,  7 m
 
128,00 Kč
Na objednávku
Kód: 38 000 107
Optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 10 m
 
143,00 Kč
Na objednávku
Kód: 38 000 110
Optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 15 m
 
194,00 Kč
Na objednávku
Kód: 38 000 115
Optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 20 m
 
198,00 Kč
Na objednávku
Kód: 38 000 120
Optický splitter - 1/ 2 1260-1650 nm, SC/APC, 1,5 m
 
182,00 Kč
Skladem
Kód: 38 100 202
Optický splitter - 1/ 4 1260-1650 nm, SC/APC, 1,5 m
 
206,00 Kč
Skladem
Kód: 38 100 204
Optický splitter - 1/ 8 1260-1650 nm, SC/APC, 1,5 m
 
480,00 Kč
Skladem
Kód: 38 100 208
Optický splitter - 1/16 1260-1650 nm, SC/APC, 1,5 m
 
605,00 Kč
Skladem
Kód: 38 100 216