Úvod / Dodací a platební podmínky
Kategorie
Výrobci
Zajímavosti

Katalog Johansson 2016-2017

Katalog Johansson 2015

Zesilovač Super Profiler

Univerzální transmodulátor, remodulátor, IP 8600

Televize v IP sítích IPTV middleware a IPTV Headend​

Přechod na multipřepínače SCR

Mini katalog SCR multipřepínačů

 

Odběr novinek

Dodací a platební podmínky

Platební podmínky

a) Dobírkou
- při předání zboží zákazník dopravci zaplatí v hotovosti. Za všechny dodávky platí objednatel dobírkou, předem zálohovou fakturou nebo v hotovosti na provozovně. Platbu na fakturu se splatností lze domluvit individuálně. Doběrečné (poštou) účtujeme 40,- Kč bez DPH 21%.

b) Platba předem - po uskutečnění objednávky je na Vaši e-mailovou adresu zaslaná její kopie. Na objednávce je uvedeno číslo našeho účtu i variabilní symbolu (číslo objednávky). Zboží je odesláno po připsání částky na náš účet.
Pokud z nějakého důvodu neakceptujete kopii objednávky jako dostatečný doklad pro platbu, můžeme Vám na vyžádání zaslat standardní zálohovou fakturu.

c) Faktura se splatností - Smluvním obchodním partnerům a orgánům státní zprávy umožňujeme odběr zboží a služeb na fakturu se splatností. Délka splatnosti a další podmínky jsou dohodnuty individuálně. Způsoby a ceny dopravy

a) Doprava po celé ČR - na dodávky zboží po celé ČR využíváme přepravní služby České pošty, DSV (pro nadrozměrné výrobky), které dodávku doručí v běžných pracovních hodinách na adresu uvedenou v objednávce. Na vyžádání je možno doručit zboží i po 18. hodině, je však účtován příplatek a služba je dostupná pouze pro některá města (dle České pošty). Jednotná cena standardní dopravy za karton pro celou ČR je 90,- Kč bez DPH 21%.

Výjimkou je pouze zboží nad cca 30kg, které svou váhou a svými rozměry vyžaduje speciální zacházení. U těchto produktů je s kupujícím před zasláním zboží dohodnuta individuální cena dopravy.

b) Osobní odběr - zboží si lze také po telefonické domluvě odebrat v naší provozovně v Plzni. Zboží je obvykle připraveno k odběru následující pracovní den od vytvoření objednávky.Termíny dodání

a) Objednané zboží dodavatel expeduje přepravní službě obvykle do 48 hodin (v pracovní dny) po obdržení úhrady za zboží nebo sjednání dobírkových podmínek. Následující pracovní den po expedici je zboží přepravní službou doručeno objednateli. Výjimkou může být zboží, které v době zpracování objednávky není dostupné skladem u distributora nebo zástupce výrobce. O této skutečnosti bude objednatel informován. Objednávky vystavené v pracovní dny po 12 hod. nebo o víkendu či svátcích budou zpracovávány následující pracovní den.

b) Dostupnost zboží 24 hod. znamená, že zboží je obvykle dostupné pro osobní odběr v naší provozovně. Po telefonickém či mailovém ověření dostupnosti vás čekáme přímo v naší plzeňské, kamenné pobočce.

c) Dodavatel odesílá objednané zboží na adresu uvedenou v objednávce, případně na adresu uvedenou jako adresa doručení. V případě, že objednatel uvede nesprávně adresu doručení, vzniklé náklady jdou k jeho tíži.

d) Není-li dodavatel schopen termín pro odeslání dodržet, může telefonicky, e-mailem nebo faxem dohodnout s objednatelem jiný termín dodání.

e) Odmítne-li objednatel převzít zásilku s objednaným zbožím, vzniká dodavateli nárok na náhradu poplatků spojených s náklady dodavatele. Neuhradí-li objednatel tento storno poplatek na účet dodavatele do jednoho měsíce od obdržení daňového dokladu, je dodavatel oprávněn odmítnout objednateli další plnění a je rovněž oprávněn uvést údaje o objednateli v seznamu dlužníků a v seznamu neseriozních partnerů.


 

Přiřazení cenové kategorie

a) Základní velkobchodní ceny C2 jsou určené pro montážní a obchodní firmy pracující v oboru. Min. roční odběr 60 tis. Kč bez DPH.

b) Velkoobchodní ceny C3 jsou pro odběratele s ročním obratem nad 720 tis. bez DPH / rok.

c) Distributorům je poskytována sleva na sortiment zboží.

Pro jednorázovou objednávku je možné dumluvit individuální slevu.

 

Upřesnění dodávek koax. kabelů

Koaxiální kabely dodáváme pouze celá balení (cívka) - není-li domluveno jinak.

 

Upřesnění dodávek konektorů a podobného mont. příslušenství

VO ceny platí pro celá balení - není-li domluveno jinak.